| xXGaBiXx a întrebat:

Am avut cu cineva inima rosie pe snap si dintr-odată a dispărut. A apărut în schimb emoji-ul cu smiley face de la cei mai buni prieteni reciproci. E posibil sa pierzi inima dacă nu mai trimiți decât un snap pe zi?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
Inima rosie nu consta in trimiterea snap-urilor. Inima rosie apare cand vorbesti cu o persoana timp de o luna intreaga. Chiar daca nu vorbesti cu ea in fiecare zi. Hai sa iti dau un exemplu: daca eu iti scriu tie o saptamana la rand, ni se face inima galbena, iar dupa o luna, chiar daca nu ti-am scris in fiecare zi, se va face rosie. Dar asta cu o CONDITIE: si anume ca nici eu si nici tu sa nu vorbim intre timp cu alta persoana. Eu am o prietena cu care am inima rosie si nu vorbim in fiecare zi. Dar faza e ca nu poti avea decat cu o persoana inima rosie. Daca alta persoana iti scrie sau scrii tu altei persoane, inima se va schimba in galben si se va muta altcuiva.
Ai inteles?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si nu uita, daca persoana cu care ai avut inima rosie, vorbeste cu alta persoana, tie iti va disparea, dar i va aparea persoanei cu care a vorbit cel cu care ai avut inima rosie