| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie urgent de un răspuns.Am o tabletă UTok 700Q Lițe. Mereu m-a lăsat sa ma conectez la wi-fi din casa insa de ieri nu ma mai lăsa. Spune salvata. Dau conectare. spune se conecteaza si arata o linie la wi-fi. Desi lângă el sunt 4 linii. Si spune după din nou salvata. Ce sa fac?! Am dat restart si tot nu merge. sad

Răspuns Câştigător
| evelinadiana a răspuns:

Buna. Inchide tableta. Scoate routerul din priza( sau cablu)
Stinge si aprinde iar wi fi ul
E impoaibil sa nu mearga
Mult noroc!

2 răspunsuri:
| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat Posibil sa fie de la ei, pe langa tableta

| mariusmac85 a răspuns:

Hristos A Inviat Posibil sa fie de la ei, pe langa tableta mai ai si alt device? la celelalte merg?
Oricum sunt cam varza produsele astea romanesti gen utok, Allview, eboda sau cate or mai fi ca s-au inghesuit toti pe acel sat tehnologic din china
Si eu ma chinui cu un telefon Allview a4you sa-i pun recovery pe el
Ce router ai?