| InnocentSίn a întrebat:

Am o cartela digi si nu stiu ce se intampla dar nu mai merge deloc. Azi dimineata n-am avut nicio problema cu ea (nici inainte, o am de 4 luni) iar acum nu mai am semnal,nu mai pot sa sun, nu mai merge netu... Am scos cartela si am bagat-o inapoi dar tot nu merge! Nu e nici rupta sau deteriorata. Ce sa fac?
FUNDA.

1 răspuns:
| Hyung17 a răspuns:

Poate s-a demagnetizat sau ai probleme cu laptopul/calculatorul. Incearca sa mergi la digi si iti verifica ei..incearca sa il bagi in alt laptop sau daca e cartela de telefon atunci in alt telefon.