| TheScienceElias a întrebat:

Hei TPU, am o întrebare. Unii bănuiesc că îl știți pe Prestigio 4040. Dacă nu http://www.emag.ro/......ENVJNBBBM/ Ideea e că în ciuda faptului ca are procesor mare, și multe chestii faine mi s-a spus că se blochează și că bateria se descărca foarte ușor (ușor la mine înseamnă că dacă îl utilizezi se descarca in o zi) Vreau păreri

Răspuns Câştigător
| nycu98 a răspuns:

Na nu prea am auzit de el dar iti pot recomanda un telefon la acelasi pret e foarte bun tine bateria mult na Samsung Galaxy Chat http://www.emag.ro/......EV4KKBBBM/ na acu daca iti place e rezistent!

1 răspuns:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Nu iti pot spune despre blocat sau. experienta reala, pentru ca nu detin acest telefon.
Telefoanele romanesti (majoritatea) nu au baterii bune. Asta nu inseamna ca nu le vei putea folosi.
Da, bateria nu va tine mult!
Dar..adica..O baterie care se descarca usor la un smartphone android, este proasta daca te tine mai putin de o zi!
Daca te tine o zi intreaga, este baterie bunicica! Nu cred ca te va tine prea mult bateria.