| alexandraheart19 a întrebat:

Hei TPU am o mare problema, am un S3 si mi-a aparut sa-i configurez ecranul am acceptat apoi au inceput sa mi se instaleze tot felul de aplicatii nefolositoare si ciudate gen drive sau e-kiosk si se instaleaza dfpt asa imi apare Samsung dar este 64% de 2 ore...ce are?

5 răspunsuri:
| AlexL28 a răspuns:

Esti sigur ca netu iti mere, poate din cauza lui s-a blocat, cat despre drive, eu o folosesc mereu si chiosc play de asemenea, oricum, daca se blocheaza si se intampla ceva urat poti sa-l duci la garantie daca mai ai

| barbutxxx a răspuns:

Lasal sa isi termine instalarea si daca totul functioneaza bine este bine, daca ceva, merge rau dul al un servis unde repare telefoane ei o sa iti spune ce si cum, si sa nu asculti sfatul tuturor, mai ales celora care nici macar nu au tint asa ceva in mana. Bafta!

| alexandraheart19 explică (pentru barbutxxx):

Merci dar asta e problema ca s-a blocat nu se mai instaleaza a ramas la 64%

| LTAA a răspuns (pentru alexandraheart19):

Scoate bateria, apoi introdu-o la loc. Probabil s-a blocat, sau a rămas fără conexiune la Internet.

| barbutxxx a răspuns (pentru alexandraheart19):

Du-te cu el la un servis cel mai recomandat