| Fidec a întrebat:

Hei TPU..am o mică problemă legată de abonamentul meu Cosmote,în acastă dimineață am dat să verific dacă mi-au băgat minutele naționale ( în cosmote am neliminat min/mesaje),iar internet de asemenea,doar că m-am trezit cu cost suplimentar 1, 5 euro și nu știu de unde.să fie din vreo setare ceva la tel?
Am iphone 5, iar în această dimineață am dat restore,am zis că poate e din cauza telefonului. Mulțumesc frumos, o zi bună!

2 răspunsuri:
| Fidec explică:

P.s. minute naționale am suficiente, nu consum din jumate din ele!

| KodrutZ a răspuns:

Bine ai venit la Telekom! In semn de bun venit, ti-au luat 1.5 EUR... o sa imi portez la anul si Orange-ul si Cosmote-ul pe Digi si gata. Sa ii ia mama draq pe astia cu nemtii lor.