| StefiiLove a întrebat:

Hei TPU...
Am o nelamurire.Am vazut pe www.Apple.com ca un Iphone 5de 16gb costa200$ dar este unlocked.Este vreo problema? Si de ce costa asa putin? S-ar merita sa imi iau? Adica cu taxe de transport si restul oare la ce suma ajung?
Va multumesc!
Funda...

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E 200$ la abonament, citeste ci tu tot

"Requires new two-year wireless service contract; "

| StefiiLove explică (pentru suntserios):

Pai da dar cum sa platesti abonamentul din Romania? Ti se anuleaza...Eu stiu un prieten care ai-a luat un Iphone di Anglia si l-a luat cu abonament si cand a venit in Romania nu a mai platit abonamentul