| FuckTheSystem01 a întrebat:

Hei TPU am o problema straight face joi am avut un tampit de careu la liceu care a durat 2 h straight face si eu ca o idiata ce sunt mi-am lasat telefonul in clasa IN GHIOZDAN,nestiind ca nu o sa inchida usa clasei bineinteles, cand ma intorc din careu aud o colega ca iau disparut banii si un telefon Eu speriandu-ma ma duc repede la ghiozdan si caut telefonul, ma enervez golesc tot din el telefonul meu disparusecrying am inceput sa plang m-am enervat rau de tot. l-au chemat pe dirig noi i-am zis ce am patit si in acel timp cand a venit el 2 colegi de-i nostri nu erau in clasa,si inctimpul careului disparusera sunt prea suspectistraight face iar camerele nu bat exact pe clasa noastracrying mai mult pe iesiri imi pare rau de tot de telefon era un xperia P si turbez de nervi,nici nu-l eeam demult nu stiu ce sa fac am auzit ca poate fi gasit dupa IMEIthinking Eu am cutia de la el am tot factura,nu eram la abonamentvaveam o cartela de Vodafone in el,dar telefonul fusese cumparat la abonament apoi mama mi l-a dat mie.iar acel baiat pe care toti il suspectam nu ar recunoaste pentru nimic in lume cand a auzit ca il suspectam si zicem ca e el si tot a reactionat urat oh go on si ieri la scoala nici nu ma mai baga in seama,eu ma intelegeam f bine cu eloh go on nu stiu ce sa fac credeti-ma nu am depus inca plangere la poilitie,mi-e asa teama ca sigur mi l-au vandut nesimtitii aiacrying plang degeaba., dirigu` zice ca rezova el ce sa rezolvee nu face nimic ieri nici ni a venit la clasa la noi iar mama zice ca nu mai sunt sanse straight face dar sunt de exemplu tel fetei de la mine din clasa era ieftin era unul din ala simplu fara touch screen sau ceva sofisticat... ziceti-mi ce sa fac, va rog.si cu politia daca ma duc peste cateva zile e prea tarziu crying azi e sambata nu cred ca se poate

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand ai sa inveti sa ai grija de bunurile tale. In al doilea rand este un furt indiferent cine l a luat asa ca fa o reclamatie la politie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vina îți aparține, trebuia să-ți iei telefonul, banii cu tine la careu. Oricum, gest urât să vă furați între voi, dar ăștia sunt românii.

| FuckTheSystem01 explică:

*iar mai demult am dat o lucrare la franceza din cauza lui si toti am luat 2 si 3 iar el n-a dat lcrarea si stim toti ca n-a dat-o dar el minte ca a dat lucraea si nu recunoaste deloc, e clar ca nu va putea recunnoaste si cu tel meu