| radudianaelena2000 a întrebat:

Am o problema si as vrea daca se poate sa ma ajutati. Am un Samsung galaxy s3 si am setat controlul vocal in limba franceza insa nu stiu cum si as vrea sa il setez in limba engleza, stiti cum?

3 răspunsuri:
| asdfkhjl a răspuns:

Https://www.google.ro/......Https?/url sper ca ti-am fost de ajutor :* funda? :o3

| radudianaelena2000 explică (pentru asdfkhjl):

Nu ma refer la tastatura. La comenzile vocale de exemplu atunci cand suna telefonul si eu pot sa raspund prin comanda vocala, in loc sa raspund in engleza trebuie sa raspund in franceza pentru ca nu stiu cum sa mut limba

| asdfkhjl a răspuns (pentru radudianaelena2000):

Hmm, la asta nu ma pricep straight face