| AlexandraCamelia2002JokeHouse a întrebat:

De cateva saptamanii mi-am luat un telefon mai performant (Samsung galaxy A) dar marea problema este ca nu stiu de unde sa-l setez in limba romana! Mi l-a luat matusa mea cadou din Grecia si acum ne chinuim sa-l dam in limba romana. Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Iuliancik77 a răspuns:

Intra pe internet si cauta acolo sau la setari mai jos de data si ora este limba si acolo schimbi
FUNDA?

| AlexandraCamelia2002JokeHouse explică (pentru Iuliancik77):

Desigur. am intrat acum este super usor. multumesc!

| Iuliancik77 a răspuns (pentru AlexandraCamelia2002JokeHouse):

Cu placere!