| Annayra2001 a întrebat:

Am si eu o intrebare! Cum descarc o melodie de pe calculator pe telefon, intr-un alt mod in afara de cablul de date pentru ca nu imi intra in telefon! Am un Vodafone 555 blue, e ca un blackbarry, ceva asemanator!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Andreea151996 a răspuns:

Buna, poti sa iti pui melodiile din calculator pe card apoi pui cardul in telefon eu asa fac

| Annayra2001 explică (pentru Andreea151996):

Si-asta ar fi o idee! Multumesc mult!

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cumpara-ti un cablu de date pentru telefon.Vei mai avea nevoie.

| Annayra2001 explică (pentru darrio2007):

Ok! De unde pot sa cumpar unul? Si cat costa?

| darrio2007 a răspuns (pentru Annayra2001):

Poti gasi la Magazinele Vodafone.20-30 ron.

| Annayra2001 explică (pentru darrio2007):

Mersi!

| cooldreams a răspuns:

Ar fi trebuit sa ai grija ce cablu iei. trebuia sa gasesti unul a carui mufa sa intre in telefon. in mod normal, exista cablu de date pentru orice fel de mufa. Ai putea de exemplu sa trimiti prin mail sau bluetooth.

| Annayra2001 explică (pentru cooldreams):

Pai cablul de date l-am primit la aparatul de fotografiat, cu mult inainte sa imi cumpar telefonul! Multumesc oricum! Prin email cum se trimite?

| razvitzi a răspuns (pentru Annayra2001):

Da-mi mesaj cu o adresa de email si melodia pe care o vrei si ti-o trimit eu happy

| Annayra2001 explică (pentru razvitzi):

Ok! Cum pot sa-ti trimit mesaj privat? (Scuze, dar sunt noua pe TPU si nu stiu prea multe) happy

| cooldreams a răspuns (pentru Annayra2001):

Ai putea de exemplu sa-ti trimit tie insuti/insati de pe calculator fisierele prin mail si sa-ti deschizi mail-ul de pe telefon si sa le descarci acolo

| razvitzi a răspuns:

Cablul nu incape in telefon sau melodia? trimite-o pe mail ca atasament si o descarci in telefon happy

| Annayra2001 explică (pentru razvitzi):

Cablul nu incape in telefon! Ok, multumesc oricum!

| jeffdragos a răspuns:

Aaa stiu telefonul ca am si eu de ala eu am un stic de internet carenu imi mai merge si intr-o parte a sticului am loc de card si bag cardul in el si apoi in pc eu zic ca e buna ideea
acu fa cum vrei tu
SUCCES!

| Annayra2001 explică (pentru jeffdragos):

Mersii! Eu nu am stic de-ala, dar mersi oricum!

| jeffdragos a răspuns (pentru Annayra2001):

Cauta la prieteni la rude e buna ideea asta, cauta ca tot va trebuii sa gasesti odata

| Cătălin1309 a răspuns:

Cu cititorul de card. happy

| Annayra2001 explică (pentru Cătălin1309):

Ok,mersi,am rezolvat oarecum!

| Annayra2001 explică:

Multumesc tuturor pentru ideile voastre, multumesc mult Razvan Neag, ii multumesc in mod special Andreei!
Am rezolvat problema asta, va multumesc tuturor!

| beibiisweet a răspuns:

Acelesi telefon am si eu....eu trimit muzica prin bluetooth...am cumparat dintr'un magazin Orange un stick bluetooth si merge sa trimiti si din calculator in telefon si din telefon in calculator

| Annayra2001 explică (pentru beibiisweet):

Ok! Am rezolvat problema! Multumesc oricum, daca o sa mai am nevoie, o sa-ti ascult sfatul!

| Annayra2001 explică (pentru beibiisweet):

Multumesc mult!