| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema la un iphone 4 sau 4s, mi-am descarcat aplicatia ask.fm si nu pot pune intrebari cu anonim nimanui straight face, si NU, NU au setat sa nu primeasca, ca pe pc pot pune cu anonim dar pe telefon nu? dau fundita cine imi explica si reusesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este un bug de la ei, si eu patesc la fel, si nu numai.
Incearca varianta de browser, nu aplicatia.

| RRemus a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok mersi happy credeam ca e de la mine

| anonim_4396 explică (pentru RRemus):

Da, clar nu se poate. Am încercat și cu update pe iphone 4 și când vreau să bifez să pun o întrebare anonimă, pe orice profil pe care intru, îmi spune că nu sunt disponibile.

| thezbx a răspuns:

Pai daca nu iti cere autentificare cand pui o intrebare aia inseamna ca e anonima.