| ღβأβأ a întrebat:

Am telefon samsng galaxy Core II. Vreau să îmi cumpăr ohusă pentru el de pe eMAG. Doar că nu găsesc pentru acest tip de telefon. Cnoașteț alte tiputi de telefone exact mărinea acestuia ( 68 x 130.3 x 9.8 )? Du fundă!

2 răspunsuri:
| ghostrieder a răspuns:

Hey!~ Si eu am tot Core 2. Dar nu mi-am luat husa de la eMAG tot din cauza ca nu am gasit. Eu Locuiesc in BV. Si sunt magazine de huse de telefoane sau accesorii de telefoane. Mi-am gasit o husa NILLKIN la 40 de lei. Este o husa super pentru ca este husa Activa ( Poti raspunde prin husa = Smart view) Deci iti recomand sa cauti in magazine de accesorii pentru telefoane!~ Bafta happy