| Ichim_Tavi_1987 a întrebat:

Ce telefon este mai bun dintre Allview p5 mini și samsng galaxy mini 2?
Funda!

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Allview pentru ca are un procesor mult mai puternic, un android mai mare etc.

deci Allview castiga

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2. E clar.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Allview P5 Mini este mai PERFORMANT decât Samsung Galaxy mini 2 S6500.

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_mini_2_s6500-3883.php

Toate cele bune.

| gmxromania78 a răspuns:

Sunt bune amandoua, dar iti recomand mai mult Galaxy Mini 2.

| Lionsgate a răspuns:

Allview p5, e cam slab nu e rezistent la cazaturi, si se termina repede bateria, nu am eu are un coleg merge si ca greut daca asculti muzica, si te joci in acelasi timp, iti recomnd /samsng galaxy mini 2/ alegerea e atabig grin

| GoAwayBitch a răspuns:

Samsung galaxy mini 2.

| JustDeath a răspuns:

Galaxy Mini 2 deorece are un procesor ma bun, bateria te tine mai mult, are memoria interna de vreo 3G unori chiar 4G, si sa recunoastem telefoanele Samsung mereu vor fi mai bune ca Allviewwinking. FUNDA?

| FerLin a răspuns (pentru JustDeath):

La aceeasi bani, recomanzi un alt telefon mai bun in loc de Samsung S2 Mini?

| JustDeath a răspuns:

:]]] Allview P5 Mini este foarte fragil, am un prieten care a avut P5 Mini si l-a scapat iar dupa nu sa mai deschis delocwinking