| NicoletaNiko14 a întrebat:

Hei TPU, am un eboda storm v50 si numai mi se aprinde cum fac sa ii dau resoftare? Am incercat sa apas pe butonul de blocare si de volum dar imi apare in chineza, da ti mi un filmulet sau niste explicatii mai amanuntite. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| En_Csabika_1987 a răspuns:

Salut, uitate pe clipul asta faci comparatia de semne vezi pe care apasa el, si la fel faci si tu ar trebui sa isi dea factory resset.https://www.youtube.com/watch?v=Tdc5SnSmx1I

1 răspuns:
| Made_Self_1995 a răspuns:

Incearca pen-ultima varianta unde scrie in chineza, pentru factory resset.