| VictoriaJess a întrebat:

Am un Samsung galaxy core prime si de curand mi-am actualizat versiunea cu software-ul lolipop ( 5. Nu stiu cât ). Si îmi merge foarte greu mi se blochează. Este vrei modalitate sa pot sa revin la versiunea anterioară cu 4.4.2? Va rog sa ma ajutati.
Dau funda! happy

2 răspunsuri:
| celdesuspendat a răspuns:

Cauti versiunea 4.4.2 pe net si o flashuiesti cu odin.

| Ilovebubblegum a răspuns:

Si eu am acelasi telefon si mie nu mi se blocheaza nimic, foarte rar. Dupa ce am facut actualizarea am resetat din fabrica telefonul. Ca am inteles ca daca faci asta nu vei avea erori dupa actualizare. Iti recomand sa faci si tu la fel daca nu ai facut-o inca. Mie imi place mai mult lollipop decat kitkat big grin