| lorylya19 a întrebat:

Hei TPU am un Samsung s5 si de la un timp nu imi mai merge youtube si nici magazin play. Desi sunt conectata la wifi imi spune sa verific conexiunea. Iar la unele pagini de internet pe care le accesam fara probleme inainte imi spune ca a expirat certifocatul de securitate sau cam asa ceva. Ce sa fac? Dau funda

1 răspuns:
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

Buna, in caz ca nu ti-a expirat oferta de pe cartela inseamna ca nu mai ai MB pentru a viziona videoclipuri sau a descarca ceva.