| DrafterXZone a întrebat:

Am un telefon LG Gt540 si din greseala am sters ceva din soft, iar acum nu pot sa mai sun, sa intru in setari, nu pot sa descarc jocuri. Daca il resetez, datele revin la normal?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| CaLyStuu a răspuns:

Nu, le vei pierde. Du-te la un service sa iti bage din nou un soft bunwinking Nu baga tu ca sa scapi ieftin, poate sa faci prostii.

| DrafterXZone explică (pentru CaLyStuu):

Asta cred si eu, ca daca il resetez imi voi pierde si datele de pe el si daca nu vor reveni la loc...dar mai bine mai astept 2 saptamani si ma duc cu el la un service sa mi-l resofteze.

4 răspunsuri:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Daca il resetezi, da

| Ionita_Sanda_1997 a răspuns:

Da! Trebuie resetat neaparat. Sa fii atent data viitoare pentru ca astfel de telefoane necesita multa atentiewinking
Funda?

| Ionita_Sanda_1997 a răspuns:

Da. Trebuie resetat, deoarece daca ai umblat de la setari si l-ai "stricat"atunci trebuie resetat!
Funda?