| Yuliana17 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot umbla in setarile unui telefon fix ca sa imi apara numarul persoanelor care ma suna,de cate ori suna telefonul si raspund nu imi apare nici pe ecran numarul celui care suna si nici dupa ce inchid,daca intru la apeluri imi apar doar numerele cele apelate, nu si cele preluate. Va multumesc frumos, dau funda!

Răspuns Câştigător
| adrykiba a răspuns:

Unele fara fir sunt prost concepute.Vezi cine te suna, vezi pe cine suni, dar odata ce ai raspuns numarul nu se salveaza niciunde.singura solutie este sa salvezi numarul in timpul conversatiei.

2 răspunsuri:
| adrykiba a răspuns:

Depince si de ce telefon fix ai, dupa cum spui ii unul fara fir sau ma insel?

| Yuliana17 explică (pentru adrykiba):

Da,este unul fara fir [ Gigaset] de la Romtelecom