| PasionatDeLaptopuri a întrebat:

Am un telefon Samsung ( cu touchscreen, dar simplu: adica nici iphone nici altceva!) si uneori i se blocheaza ecranul ( niciodata pe net) si nu stiu ce sa fac.Ce se intampla? De exemlu intr-o zi scriam o nota(sititi voi ce o nota) si dintr-o data mi se blocheaza ecranul si trebuie sa il opresc(sa il stang si sa il aprind)

Ce se intampla cu el? FUNDA puppy dog eyes bee puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Depinde de multe chestii, exemplu de cat timp ai telefonul, sau cat de ingrijit e touchscreen ul, ca daca e zgariat nu mai merge bine, oricum trebuie sa te obisnuiesti cu astfel de chestii, poate il suprasoliciti, sunt multe chestii, daca continua sa faca probleme mai grave du l la un service happy multa bafta

| greyhound a răspuns:

Mergi cu el la service, cel mai probabil e stricat (avand in vedere ca am patit-o si eu si o alta cunostiinta, tot cu Samsung)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca e Samsung cred si eu ca nu e iphone.

eu am patit cu vreo 2 samsunguri asa ceva, le am dus in garantie dar m am lasat pagubas cand s au stricat a doua oara.