| Cilibiu_Florin_Vasile_1972 a întrebat:

Salut, am un telefon utok 400D si nuse mai blocheaza ecranul. nu stiu ce sa fac, am mai patit asta inca o data si l-am dus la reparat dar de data asta nu mai vreaus il duc. Pur si simplu nu se deschide ecranu apare Utok si se blocheaza.

Funda!

1 răspuns:
| Protableta a răspuns:

Salut, din pacate pentru telefonul tau este o problema din placa de baza si mai exact firmware-ul. Poti sa il "invii" cu o resoftare dar posibil sa apara din nou. I-ai facut cumva update la ultima versiune de soft de la Utok? Mai sunt bugg-uri care se rezolva in timp cu update de soft.