| Lisaaaaaaaaaaa a întrebat:

Hei TPU am un telefon Vodafone Smart 4, si as vrea sa-mi descarc melodii si poze din pc in telefon, dar nu stiu cum, imi arata doar ca trebuie sa transfer prin Transfer Android pe Mac dar l-am descarcat de pe net si nu stiu ce sa mai fac de aici. Ce trebuie sa fac?
Dau fundita :3

1 răspuns:
| GabrielGL a răspuns:

Incearca pe windows e mai simplu conectezi tel de comp si descarci, dar daca vrei pe mac instaleaza programul si dupa cu cablul de date conecteaza aparatele si dupa ar trebui sa iti apara automat...