| Informatii109775431 a întrebat:

mi am luat telefon nou, dar pe cel vechi am descărcat 200 de melodii, pot sa le transfer cumva pe tel nou? Sau trebuie sa mi le descarc din nou, una cate una?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Metoda traditionala ar fi sa la pui pe laptop/pc si dupa sa le bagi in telefonul nou cu cablu de date, foarte simplu.
Alta metoda ar fi, prin bluethooth.
Sau, daca ambele sunt smartphone-uri poti cauta prin magazin play `transfer phone` ceva de genul, o sa gasesti multe aplicatii care te vor ajuta la asta.