| gabyzuza a întrebat:

Hei TPU as vrea si eu o lista cu niste telefoane pana in 400 lei care sa aiba:
1.Camera de minim 2 mega pixeli (optional)
2. Dual Sim
3.Touch Screen sau qwerty
4.Bateria buna

3 răspunsuri:
| Finetti1313 a răspuns:

Iti recomand Samsung Delphi. Eu l-am avut pana anul trecut si mi s-a parut un telefon foarte, foarte bun! Are camera buna, bateria te tine muuuult, area touch screen, tastatura qwerty ascunsa, e foarte rezistent, are spate anti-socuri... doar ca nu are dual sim thinking

| Bianca_3321 a răspuns:

Nokia Asha

| ValentinMarius21 a răspuns:

Am un Samsung star 2 duos:wifi-camera 3.15 mpx cutie garantie husa silicon card 2 gb, bateria foarte buna, touchscreen alb:250 lei, trimit cu posta:valentin_marius2005@yahoo.com