| CerceiiVorbitori a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung Galaxy Pocket S5300?
Raspuns urgent va rog.

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Este prima oara cand aud de acest telefon. Haide sa il analizam impreuna:

-Dispune de un procesor normal de 900 mhz
-Are gps
-Camera este putin cam mica de 2mp
-Are o versiune buna de android

Nu este un telefon rau, totusi cred ca ai face o afacere mai buna daca ai cumpara un galaxy mini 2. E putin mai performant decat acesta. Iti recomand sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja aici: http://bit.ly/11QILTy

5 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Ia mai degraba S5301: http://bit.ly/18anVPW

Răspuns utilizator avertizat
| George_Daniel_1992_7DDJ a răspuns:

Daca vrei sa il cumperi merita ce e bun

| thenicu1 a răspuns:

Ma e frumusel telefonul se merita salcumperi dar bie inteles doar daca iti place acum e decizia ta daca iti place sau nu. Sper ca te-am ajutat.

| ElenaAlexa803 a răspuns:

Buna,este super telefonul am si eu unul la fel, micut, dragut si se misca foarte bine!