| BogdanAndrei42 a întrebat:

Hei TPU.Ce parere aveti despre Samsung Galaxy J7 (2016) are ceva probleme? Se merita?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DG2QF2BBM/

vad ca vad ca are rating bun acolo
eu am avut j5 a mers foarte bine nu recomand a5

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DG2QF2BBM/
Review-uri ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai slab ca J5 2016

| T2LS a răspuns:

Se merită, dar depinde la ce dorești să-l folosești.

| Rizu_Mihai_2003 a răspuns:

Eu l-am luat in urma cu cateva zile si sunt extrem de multumit de el! Nu are aproape deloc lag si cei care spun ca nu merita o spun pentru ca nu l-au avut

| CrissCarlan22 a răspuns:

E cel mai bun telefon pe care l-am avut vreodata!
E foarte bun, nu are lag si scoate foarte bine pozele! Are si memorie buna! Depinde la ce vrei sa-l folosesti! Eu ti-l recomand cu mare incredere! Si eu il am de o luna si sunt foarte multumita de el! Se merita! happy happy Nu are nici o problema!

| Popescu_Irina_Ștefania_2000 a răspuns:

Nu cred ca se cam merita.