| adryana201 a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti despre Samsung- galaxy ace lafleur? Se merita? Funda big grin

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Acel 'la fleur' este pur si simplu culoarea.dar mie nu imi vine sa dau 650Ron pe acel telefon! Cu banii aia imi iau Optimus Black!
Si nu se poate compara! Da, zici ca este bun Samsung-ul pentru ca majoritatea telefoanelor lor au AMOLED, dar naiba, optimus black are ecranul mai bun decat al ace-ului!
Uite aici o comparatie, in caz ca vrei sa stii!
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3704&idPhone2=3724
Sper ca te-am putut ajuta!

1 răspuns:
| LollypopMe a răspuns:

Cam prea mare pretul. Lumea il ia numai sa se laude cu el. 650 DE RON?!
Mai bine iti iei 3 telefoane Samsung star 2(macar 1) decat pe telefonul asta