| MyNameis123 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre Samsung Galaxy J3 2016? Isi merita bani? Mss

Răspuns Câştigător
| DannyR0 a răspuns:

In legatura cu intrebarea ta, depinde de mai multi factori daca merita sau nu. In primul rand, conteaza ce suma de bani esti dispus sa cheltui, in ce scopuri folosesti acest telefon, astfel incat in urma unor raspunsuri acestor 2 criterii se poate contura profilul cumparatorului(al tau) si poate veni un raspuns. Totusi voi incerca sa te ajut cu niste sfaturi. Telefonul, in opinia, nu merita achizitionat in 2017, aproape 2018. Sfatul meu daca vrei sa ramai tot pe Samsung poti opta pentru un j3 2017, insa va trebui sa mai scoti din buzunar cu aproximativ 150 ron mai mult. In acest interval de pret este foarte greu sa gasesti un telefon decent, insa daca nu dispui de sume mari de bani si vrei un telefon doar pentru Facebook si instagtram cred ca se poate face un compromis si poti achizitiona j3 2016. Sfat: inainte sa achizitonezi un telefon studiaza putin preturile o perioada de timp si daca nu ma insel in noiembrie e black friday asa ca poate gasesti ceva la reducere atunci. happy

| MyNameis123 explică (pentru DannyR0):

Mersi, crezi ca Huawei P8 Lite ar fi o alegere mai buna? PSbig grine Black Friday ma gandeam sa imi iau telefonulhappy

| DannyR0 a răspuns (pentru MyNameis123):

In nici un caz. P8 lite este un telefon vechi de 2 generatii. Ca sa raman in acest segment, vezi de black friday ca e posibil sa gasesti j5 2016 la un pret bun.

| MyNameis123 explică (pentru DannyR0):

Ok, mersi

| MyNameis123 explică (pentru DannyR0):

Ce parere ai despre J3 Pro? din specificatii pare a fii decent

| DannyR0 a răspuns (pentru MyNameis123):

Nu as dori sa intru in detalii pentru ca ma lungesc si nu prea imi permit acum, insa nu merita acest telefon pentru ca este o catastrofa cu multe probleme de soft.

6 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Nu își merita banii, am avut și se mișcă oribil