| Ducisa a întrebat:

Hei TPU, ce parere aveti despre smartphon-ul ihunt like 3 pro? As vrea sa stiu daca tine mult,daca l-as cumpara nu m-ar interesa jocurile, imi place mai mult sa vizionez seriale si sa ma uit pe youtube.Imi poate spune cineva daca merita?

3 răspunsuri:
| GeorgeBerbec a răspuns:

Este un telefon destul de bun. Ca sa vezi mai multe despre acest brand de telefoane uite-te la review-urile lui george buhnici de pe Youtube la ihunt. Sunt telefoane ieftine si bune

| Macarie_Mihai_1992 a răspuns (pentru GeorgeBerbec):

E un telefon bun, ieftin care arata extrem de frumos sincer merita pentru ca de exemplu daca te uiti pe yt vezi in 720P succes

| Protegent a răspuns:

Nu recomand. Se strica foarte repede, sunt copiatori, si de cele mai multe ori vin cu garantie dar fara service autorizat. Nu recomand. Iti recomand Xiaomi, un brand care e in topuri, cu niste telefoane imbatabil de ieftine.