| TeodoraTIL a întrebat:

Cum fac si eu sa sterg de pe facebook de acolo de la fotografii "elementele sincronizate de pe telefon" chiar daca sunt privat tot vreau sa le sterg. Se poate? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| PrettyLittlePsycho a răspuns:

Ah. ok.

4 răspunsuri:
| PrettyLittlePsycho a răspuns:

Bună!
Nu cred ca poate fi sterse fotografiile sincronizate de e telefon. Am cautat si eu tot felul de soluții, dar n-am gasit. Srry!
Pa, pa! happy kiss

| PrettyLittlePsycho a răspuns:

Hei! Se pare ca am aflat cum se sterge.
Dai click pe poza care vrei sa o stergi si putin mai jos scrie DISTRIBUIE, OBTIUNI SI STERGE.
Da-mi facebook-ul tau sa iti trimit poza daca nu sti cum.

| TeodoraTIL explică (pentru PrettyLittlePsycho):

Hei! Merci mult, dar asta o stiu si eu, dar ma refeream la cum pot sa le sterg pe toate ca am foarte multe poze laughing si sa stau sa le sterg pe toate ma apuca anul nou happy

| PrettyLittlePsycho a răspuns (pentru TeodoraTIL):

Ah. ok.