| Tamas_Ionutz_2000 a întrebat:

Hei TPU este bun telefonul Samsung Galaxy Grand Neo fiindca m-i l-am comandat de black friday si nu prea stiu DAU FUNDwinking

Răspuns Câştigător
| LeeOm a răspuns:

Hei! Dupa parerea mea nu este un telefon rau, dar nici unul extraordinar. Are un desingn ok, se aseamana cu s3. Eu iti recomand sa iti cumperi o husa, deoarece telefonul este acoperit cu o culoare lucioasa, dar care se sterge foarte repede, iar daca nu iti pui husa devine urat. Sper ca te am ajutat. Sa il folosesti cu placere happy

| Tamas_Ionutz_2000 explică (pentru LeeOm):

Ms mult chiar m-ai ajutat cand ma duc dupa el o sa ii cumpar o husa

1 răspuns: