| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un Samsung Galaxy J3 2016 și mi-am luat un card sd de memorie de 16 gb.
L-am băgat în telefon și am mutat aplicatiile (snapchat,Instagram, etc. )din setări.
Dar tot nu am memorie pe telefon, de ce?

5 răspunsuri:
| iwefgOficiall a răspuns:

Salut se muta ele aplicatiile dar nu si continutu pentru continut ori iei un telefon cu 16 gb memorie interna ori muti toate pozele si videoclipurile pe card ul sd

| anonim_4396 explică (pentru iwefgOficiall):

Pai chestia e ca nu am poze și videocolipuri!
Am 7 aplicații pe el și mai vreau sa iau și nu știu cum!

| iwefgOficiall a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai aici un screenshot cu telefonul meu Huawei p9 2017 16 gb si eu folosesc vreo 6 7 aplicatii inclusiv Facebook
https://ibb.co/hmnH56

| Wizard68 a răspuns:

Muta pozele videoclipurile pe card. Ca nu se muta continunul de la aplicați pe card.

| iwefgOficiall a răspuns (pentru Wizard68):

Atunci recomand un telefon cu 16 gb ori 32 gb de memorie interna fiindca aplicatiile nu se pot muta toate pe card