| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUbatting eyelashes Ieri am primit un apel de la un numar foarte ciudat (0372...) raised eyebrows dar nu am raspuns straight face a tot insistat dar a renuntat vazand ca nu raspund.Astazi pe la ora 10:30 a sunat iar si am raspuns sa vad ce vrea straight face.Au spus ca sunt de la Vodafone, reteaua in care sunt. Cereau numarul parintilor dar eram singura si le-am spus sa revina mai tarziu. Ziceau ceva de abonamente noi. Intrebarea mea este: Pot avea incredere in ei? Am inteles ca cei de la Vodafone nu incheie abonamente la telefon sau chestii ce genustraight face Scz de categoriehappy

Răspuns Câştigător
| DiaLos a răspuns:

Nu ai de ce sa nu ai incredere in ei. Probabil vroiau sa faca reclama la noile abonamente. Si pe mine ma mai suna. Asa suna ei cu numar de RDS. Sper ca te-am ajutat! happy