| whatisthis19 a întrebat:

Bună seara! Asta am primit un apel de la un nr fix care incepe cu 0372, nu am putut raspund, toate cele bune si frumoaase am sunat inapoi si pac numar incorect, cum naiba sa ma sune un nr care nu exista?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Era vreun numar de centrală de la operatoriul de telefonie.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt numere ale unor persoane care fac sondaje de opinie. Nu poti suna inapoi!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e cazul să te impacientezi. Pur și simplu închizi.

| Michaeel a răspuns:

Probabil au fost doar numere din astea din străinătate care dacă răspunzi îți consuma din minute și alte porcarii.

Cel mai probabil e număr de fix de la departamentul de vânzări al Vodafone. Eşti clientul lor şi îţi expiră abonamentul? Dacă nu, n-ai pierdut nimic. Mă rog, oricum îţi făceau o ofertă proastă, oferta aia bună apare atunci când le spui că vrei să te duci la concurenţă.

| DeeaCarmen a răspuns:

Caută-l pe google. Exista un site în care se raportează numerele și afli de la cine e