| alecsa91 a întrebat:

A primit cineva vreun apel de la numarul 0372 247 445?
Pe mine m-a sunat cineva de pe acest nr, acum cateva minute si a spus ca este din partea unei firme individuale care face sondaje... M-a intrebat din ce judet sunt si apoi din ce oras. Cand i-am zis din ce oras sunt, a spus imediat ca sondajul pe aceasta zona s-a incheiat deja... Si a inchis.
Ce sa fie oare?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un sondaj.Ce sa fie. Daca nu ti-a cerut date despre tine sau numere de cont stai linistita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un sondaj ce sa fie?
nu ai intrat in categoria care ii interesa pe ei si te au lasat in pace

| angelcore a răspuns:

Suna inapoi peste vreo doua zile sa vezi, oricum cred ca sunt niste copii idioti care nu au treaba. dar ma rog cine stie, poate chiar o fi fost vreun sondaj

| GRatZYucA2001 a răspuns:

Probabil ca este chiar un sondaj sau poate este doar o gluma proasta. Data viitoare cand ti se va face un sondaj telefonic spune:Imi pare rau, dar nu am timp pentru asa ceva.