| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.
Lunile urmatoare, mai exact prin luna octombrie, as dori sa imi achizionez un telefon cu memorie mai mare interna( 32 de gb).
M-am gandit la 2 telefoane pentru ca aceseta indeplinesc mai multe cerinte de ale mele, dar nu stiu ce sa aleg, care este mai bun: Lenovo k6 sau Asus zefone 3 max zc520tl.
Nu stiu care este mai bun, si as dori un sfat sincer, dintre aceste 2 telefoane sau telefoane de la aceste companii.
P.S. As aprecia daca ar raspunde doar oamenii care se pricep, nu oricine si sa imi recomande alte firme mai scumpe.
Multumesc anticipat.
Cel mai bun raspuns primeste fundita.

1 răspuns:
| GoldenBoy17 a răspuns:

Buna/Salut! Ma pricep foarte bine la Telefoane, in primul rand ar trebui ca tu sa faci o comparatie intre ele doua si sa ajungi la o concluzie! Apoi sa decizi care ti ar placea tie mai mult. Insa. Depinde si de bugetul tau. Dar eu sincer ti as recomanda un j5 2016, sau daca vrei neaparat unul din cele două ti as recomanda un Asus ZenFon 3, are amprenta, design premium, sticla fata spate. Eu as alege Asus! Bafta