| ღMikyღ a întrebat:

Mi-am comandat de curand un Allview A5 Smiley, am citit caracteristicile lui si sunt destul de multumita. Voi ce parere aveti despre el? si..vine si cu capace de culori diferite la pachet?

Răspuns Câştigător
| MirelusRoxi a răspuns:

Eu am avut acest telefon, si da, am fost destul de multumita de el... Cat despre capace de culori diferite... Mie nu mi-au venit la pachet cu telefonul. Poate la tine vin, cine stie? Telefonul face poze tari, ruleaza bine jocurile, paginile se incarca repede, dar are 3G la date mobile. E un telefon bun, ce pot sa spun? Fundita?

1 răspuns:
| Kampion a răspuns:

E bun telefonul. Poti cauta pe google ce facilitati are daca e bun sau nu. E bun la jocuri. Nu cred ca vina cu capace de culori diferite. Cine stie, poate la tine vinewinking