| deepy a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy S3 mini si nu stiu sigur de cate ori trebuie sa-l tin la incarcat timp de 12 ore.
Poate sa-mi spuna cineva, va rog?

Răspuns Câştigător
| Ananasec a răspuns:

De 3 ori, imediat ce s-a descarcat complet

2 răspunsuri:
| ShadoWCrist a răspuns:

Stiu ca daca vrei sa ii formatezi bateria, trebuie sa il incarci vreo 2-3 zile, doar cand se descarca de tot si sa il ti de asemenea cat trebuie sa se incarce.

| Andreyuku a răspuns:

Din cate stiu eu un telefon NOU trebuie incarcat aproximativ 3-4 zile odata la 12 ore. El trebuie epuizat la maxim pana nu se mai deschide si apoi pus la incarcat si tot asa... dupa cum am spus mai sus in jur de 3-4 zile. FUnda?