| mihaela11 a întrebat:

Mi-am instalat Whatsapp iar de cate ori incerc sa-mi creez " profilul" dupa ce imi aleg numele si imi pun o poza si dau mai departe, imi apare " Nu s-a putut conecta. Va rugam sa incercati mai tarziu ". Mesajul acesta il primesc de cateva ore.Ce as putea sa fac? As fi recunoscatoare sa-mi raspundeti. Funda! :*:*

7 răspunsuri:
| Popintinio a răspuns:

Pai ai avut netul pornit cand ai facut asta? daca nu mai incearca odata dar cu netul pornitwinking

| Larysa2 a răspuns:

Pai inseamna ca nu esti conectata la internet...trebuie sa iti activezi conexiunile de date sau sa te conectezi la wi-fi... big grin funda? :*:*

| mihaela11 explică (pentru Larysa2):

Sunt conectata la internet... Am semnalul si la maxim laughing)

| Larysa2 a răspuns (pentru mihaela11):

Atunci laughing nush...cred ca nu esti aplicatia instalata bine..incearca sa o dezinstalezi si apoi sa o instalezi la loc.mie pana acum nu mi s-a intamplat..scuze sad