| Andrei_Constantin_1985 a întrebat:

Salz TPU, am o problema. Vreau sa trimit o poza cuiva pe Whatsapp dar imi zice :"Esuat. Memorie plina. Va rugam sa incercati mai tarziu." Iar cand am incercat sa trimit aceeasi poza altor 3 persoane am reusit.Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| MrCrazy99 a răspuns:

E din cauza ca celui care vrei sa ii trimiti poza are memoria plina. Spune-i sa mai stearga cate ceva si sper sa reusesti. FUNDA? Anuntama daca merge.winking

1 răspuns:
| Valentyna290497 a răspuns:

Celui care ar trebui sa ia poza, are memoria plina... Va trebui sa stearga multe chestii din telefon ca sa mearga sau sa isi ia un card big grin