| Mademoiselle18 a întrebat:

Hei TPU :*
Pot muta un card de memorie dintr-un telefon in altul fara sa-l formatez? Daca da, cum?
Multumesc anticipat happy Primeste fundita primul raspuns eficient :d

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Mutarea se face cu telefoanele inchise pentru a evita pierderea datelor.

2 răspunsuri:
| MefX a răspuns:

Iei jos carcasele telefoanelor, scoţi card-ul din telefon apoi îl bagi în celalalt apoi pui carscasele la loc, iar în caz ca nu merge stingi şi aprinzi din nou telefonul. Baftă.

| MefX a răspuns:

Scuze acolo în ultimul rand fără acel "din nou". Baftă. =D