| AnonimulTrist a întrebat:

stie cineva cum fac sa nu se mai salveze automat pozele trimis pe messenger? dau funda (nu stiu daca conteaza dar in orice caz am Samsung Galaxy s3)

2 răspunsuri:
| liliacALB a răspuns:

Cum adica se salveaza automat pozele pe messenger? Te referi la yahoo messenger sau la facebook? Si la care poze te referi, la cele trimise de tine sau de cel cu care discuti? Da-mi te rog raspuns la aceste 3 intrebari si te ajut.

| Emilemil99 a răspuns:

Pai în primul rand deschizi messenger după care te duci la setări în coltul din dreapta sus, apeși pe photos & media și o sa iti apara "save photos" și "save on capture' cu doua căsuțe le debitezi și nu o sa se mai salveze am s4 mini și sunt sigur ca funcționează și la tine