| Alexandra2104 a întrebat:

Sunt intr-o mare dilema. As vrea sa imi cumpar un Lenovo Phab, imi place cum arata, imi plac specificatiile doar ca are 6, 8 inch, aproape cat o tableta, de aici si numele de Phab(Phone+Tablet). Ce ati face in locul meu? Ati merge pe strada in timp ce vorbiti la telefon?
Oare o sa fie foarte incomod?

Răspuns Câştigător
| Marius_Nica_1994 a răspuns:

Daca esti vreun om de afaceri si vorbesti cateva ore la el ar fi foarte incomod, in rest daca vorbesti o jumatate de ora-o ora nu este deloc, te vei invata

1 răspuns:
| Alexandra2104 explică:

Ok, multumesc! M-ai ajutat mult