| qwerty7 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati in jur de 1000 de lei imi plac specificatiile lui HTC windows phone 8x dar nu imi place sistemul de operare.Voi ce spuneti? cu ecran de peste 4.3' sau ar trebui sa imi cumpar HTC-ul? offf

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 1000 lei sigur gasesti ceva bun cu Android, windows phone e mult depasit de ios si Android, nu te lega la cap cu el

| JucărieLEGO a răspuns:

Eu zic sa mergi pe HTC in continuare. Si ce daca are Windows Phone? Ce are? Are cam tot ce au si celelate OS-uri, doar ca nu se gasesc la fel de multe aplicatii(ca numar vorbind, nu ca ti-ar fi si de folos)

| bineproportionat a răspuns:

Salut, nu te incurca cu windows phone, ca nu are rost, e un sistem de operare diferit si stau prost la capitolul aplicatii! Iti recomand Lg Optimus L9, il am de 2 luni, merge foarte bine, ecran mare, camera foto buna, nu are lag, chiar sunt foarte multumit!
http://bit.ly/1d24NpR