| RaduGavrila a întrebat:

Va rog ajutati-ma. Eu am parola tip Model la telefonul Vodafone smart mini si varul meu mi-a bagat parola de multe ori si mi s-a stins telefonul... Cand l-am aprins ma punea sa bag id si parola. Eu nu le mai stiu. Ce pot sa fac? Cum ii pot da reset to factory? FUndaa! Va rog raspundeti cat mai repede!

Răspuns Câştigător
| Anonim693 a răspuns:

Ori mergi la un service GSM, ori iti resoftezi telefonul. Daca cauti putin pe net aflii cum sa-l resoftezi de la 0 pas cu pas, dar atunci iti pierzi toate datele din telefon.

| RaduGavrila explică (pentru Anonim693):

Cum pot sa il resoftez?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru RaduGavrila):

Cauta pe internet si ai sa gasesti, daca nu gasesti, lasa un comentariu la raspunsul meu si iti spun cum.