| allybaby26 a întrebat:

Hei TPU va rog sa ma ajutati deoarece telefonul meu imi da un avertiznemt in care spune ca nu mai am loc de pentru a primi mesaje dar nu mai am nici un mesaj pentru ca am sters toate conversatile....deci va rig sa ma ajutati P.S: dau funda:*

2 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

In primul, rand invata sa scrii corect, pentru ca nu prea am inteles mare lucru din intrebarea ta, si sa iti raspund sa nu zici ca sunt rea, este din mai multe cauze aceasta ''memory full '' incearca sa stergi imagini, videoclipuri, melodii, si incearca dupa vezi daca merge.

| sinblade27 a răspuns:

Se pare ca telefonul a pus mesajele in sim dai la setari in mesaje si cauta sim messages si le stergi de acolo daca nu te descurci imi spui modelul exact