| DaianaLalala a întrebat:

Hei.
Vreau sa imi achizitionez un telefon si m-am oprit la Huawei Ascend G510 care pur si simplu il ador

3 răspunsuri:
| mcdeliric1 a răspuns:

Felicitari laughing!

| xpertul a răspuns:

Da ma este smecher telefonul dar este telefon chinez de aceea este mai ieftin ca o sa se strice mult mai repede xa altul.Eu iti propun sa iti iei un Samsung sau un LG msau chiar si Motorola apropiate de modelul haweiului ca au sa te tina mult mai multarcile astea mai ales Samsung iar apoi lg.Parerea mea nu pot sa te influente Prea mult in decizia ta faci cum vrei eu ti-am spus ce cred.

| Nicolae_Catinca_1997 a răspuns:

E dragut si din specificatii am vazut ca e destul de punicel, mai bine iti iei un Allview p4, am eu si e excelent