| Bogdii a întrebat:

Salut, vreau sa imi cumpar un Huawei Ascend G510 si as vrea sa-l achizitionez pe culoarea alb. De la voi vreau sa aflu daca se murdareste culoarea telefonului? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Fabb a răspuns:

Am avut si eu unul, l'am vandut dupa 1 an pe okazii, a fost din cauza ca nu am avut husa la el, albul a ramas alb, doar a fost zgariat pe spate dar nu a fost afectata culoareawinking Acum depinde de tine big grin Este un telefon bun, alegerea ta. BAFTA
FUNDA?