| Zazon1243 a întrebat:

Hei, vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu stiu care e mai bun.Stiti as vrea unul cu baterie puternica adica sa nu se descarce prea repede si sa fie bun pentru gaming(nah, is baiat ). Adica sa nu aiba lag in jocuri si sa fie minim 32 gb spatiu de stocare...As vrea cam in intervalul 700-800 roni(bugetul).Si daca se poate de pe eMAG

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ia ce vrei tu dar Iia un sfat colegial: nu lua chinezării - rămân Samsung, LG,... și iphone. Ultimul e prea scump, deci Samsung

vezi de ăsta, și mai rămân bani de husă meseriașă și semințe
https://www.emag.ro/......DKJB4KBBM/

| flixbuster a răspuns:

Xiaomi Mi A1, Mi A2, Mi A2 Lite.

Daca nu ai auzit de Android One, vezi aici:

http://android.com/one

| Alexuţ02 a răspuns:

Https://m.emag.ro/......DLS2GJBBM/

Cam tot ce ai cerut tu, preţ 850 lei.

| Laver_Edi_1997 a răspuns:

Eu ti as recomanda un Iphone 6s la mana a doua, iar daca nu iti convine, Huawei P9

| MorariuCosimin a răspuns:

Daca vrei ce mai ieftin cu o baterie puternica, poti incerca telefonul Huawei Y5 sau daca vrei ceva mai scump dar ceva mai bun iti recomand Samsung Galaxy J5.

| Codru_Ion_2000 a răspuns:

La prețul acesta nu prea ai ce dar poți să îți iei un Razer phone Care suce pubg in60 FPS cu 3-4 apliati care rulează în fundat și recomand deoarece este prea bun