| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa a întrebat:

Hei, vreau si eu sa-mi cumpar un telefon cu touchscreen, mi-am strans bani cam 7 milioane si nu stiu de care sa-mi iau.am auzit ca Samsung este din cele mai buna marci., daca este cineva din Pitesti, Arges imi poate spune in ce loc gasesc (in centru ....etc ) si eu un tel intre 5-7 milioane? dau funda mersi! va pup!

9 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Eu as zice si HTC. ai putea alege HTC Desire

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru Danzell):

Care este pretul?

| Danzell a răspuns (pentru abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa):

In jur de 660 lei
uite aici un link
http://www.emag.ro/......DG3RXBBBM/

eu zic ca e destul de ok

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru Danzell):

Este frumos telefonul si convenabil, dar unde il pot gasi?

| Danzell a răspuns (pentru abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa):

Il poti comanda direct de pe site-ul care ti l-am dat livrarea e gratuita.

iti faci un cont, introduci datele personale, dupa ce ti-ai facut contul, poti sa adaugi telefonul in "cosul de cumparaturi" si sa finalizezi comanda

inainte de finalizarea comenzii o sa ai in partea de jos mai multe chestii legate de cum vrei sa platesti. poti sa platesti cash, prin card sau rate. vezi acolo. te descurci.

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

EMAG-ul e ok eu am facut comenzi de aproape 4400 lei si nu am avut nici o problema pana acum

| LivingLouder a răspuns:

Ia-ti Y pro

| Ellena20 a răspuns:

Hei, sunt din Pitesti. Cele mai bune telefoane si mai ieftine le gasesti la magazinul VODAFONE de pe 1 mai.
Si da, e foarte buna marca de telefoane SAMSUNG. Iti recomand Samsung galaxy s2 plus, doar ca e putin peste bugetul tau.
Mai bine faci o vizita magazinului si te orientezi.
Bafta!

| abcdefghijklmnopqrstuvwxyzfataa explică (pentru Ellena20):

Ellena20 si cam cat costa Samsung Galaxy s2?